A szülő számára a gyermeke egyéni tanulmányi haladásával kapcsolatos tájékoztatásra szolgál a fogadóóra.

Minden szaktanár félévenként egyszer, az iskola éves munkatervében meghatározott időpontban fogadóórát tart.

Tanáraink készséggel fogadják a szülőket egyéni fogadóórákra is a váratlanul felmerülő, illetve egyedi problémák megbeszélésére a szülő vagy a pedagógus kezdeményezésére az alábbi időpontokban:

Ábrahámné Kabai Dórakedd 6. óra
Asztalos Gábor Ferencnécsütörtök 6. óra
Bagócsi Zsuzsannahétfő 3. óra
Bernát Attilahétfő 5. óra
Bognár Ferenc Károlytelefonon
Bokorné Andrell Editkedd 5. óra
Deák Mártakedd 7. óra
Dr. Kiss Magdalenaszerda 4. óra
Erdélyiné Varga Júlia Tímeacsütörtök 2. óra
Erős Dánielhétfő 2-3. óra
Evarics Regina Eszterhétfő 6. óra
Fábián Ágneshétfő 5. óra
Farkas Alízszerda 2. óra
Füzér Istváncsütörtök 4. óra
Füzér Istvánnékedd 3. óra
Herold Annaszerda 6. óra
Herold Tamás Péternékedd 6. óra
Incze Zsófiahétfő 3. óra
Jágerné Papik Olgahétfő 2. óra
Janzsó Nórahétfő 8. óra
Jenei Miklóskedd 5. óra
Kocsis Juditszerda 3. óra
Korán Imrénécsütörtök 6. óra
Könczöl-Kiss Erzsébetszerda 1. óra
Könnyű Jánosnéhétfő 6. óra
Kráncsevics Emesecsütörtök 7. óra
Kruppa Teréziaszerda 7. óra
Kuruczné Domaházi Margit Annatelefonon
Lajtha-Tabajdi Ágneskedd 6. óra
Ludvik Mihály Csabakedd 2. óra
Major Ferenc Tamáshétfő 6. óra
Mandácskó Zoltánhétfő 15:30 előzetes egyeztetés alapján
Marjai Évatelefonon
Molnár-Kocsis Annacsütörtök 6. óra
Nagy Dominikacsütörtök 5. óra
Nagy Juditszerda 4. óra
Nagy Mária Anitahétfő 6. óra
Padányi Ádámhétfő 3. óra
Pásztorné Nagyváthy Ritahétfő 6. óra
Pétery-Schmidt Zsoltszerda 4. óra
Petőné Szilasi Viktóriahétfő 5. óra
Porcsalmy Balázsszerda 6. óra
Rácz Kornéliaszerda 6. óra
Sági Évapéntek 3.óra
Schmidt Dávidhétfő 6. óra
Szabó Melindahétfő 5. óra
Szendrei Lászlókedd 6. óra
Szita Zsuzsanna Olga
Szöllőssyné Paszternák Natasahétfő 7.óra
Szűcsné Schmidt Klaudiaszerda 3. óra
Tarr Leventecsütörtök 3. óra
Tolnai Viktóriahétfő 8. óra
Tóth Csaba Benedekhétfő 3. óra
Tóth Tímea Etelkaszerda 6. óra
Tömpe Lászlószerda 4. óra
Turáni János szerda 7. óra
Varga Sándortelefonon
Varga-Bihari Csillahétfő 2. óra
Wáhl Zsófiacsütörtök 5. óra
Wolf Tünde Lídiakedd 5. óra